Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 lipca 2018, 18:06    

Dzień Wspólnoty I turnusu w Centrum Ruchu


12 lipca przypadł trzynasty dzień pierwszego turnusu tegorocznych rekolekcji oazowych. W całej Polsce odbywały się Dni Wspólnoty.

W Centrum Ruchu w Krościenku spotkało się 17 grup oazowych – 4 oazy Dzieci Bożych, 9 oaz młodzieżowych, 1 oaza dorosłych, 3 oazy rodzin. Łącznie w spotkaniu uczestniczyło ok. 900 osób. Eucharystii koncelebrowanej przez 25 kapłanów przewodniczył kard. Konrad Krajewski.

Dni Wspólnoty organizowane przez Centrum odbyły się również w Poroninie i Łukowicy. W Poroninie spotkało się 11 oaz (ok. 500 osób), w Łukowicy 7 oaz (ok. 300 osób). W Łukowicy Eucharystii przewodniczył bp Romuald Kamiński.

Pozostałe Dni Wspólnoty organizowały diecezjalne wspólnoty Ruchu.

zdjęcia z profilu Centrum Ruchu na Facebooku

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE