Modlitwa o uzdrowienie ks. Wacława Dokurno

Ks. Wacław Dokurno jest moderatorem filialnego KWC, przez całe życie kapłańskie jest związany z Ruchem Światło-Życie i jego Założycielem. 

Dwa tygodnie temu lekarze postawili diagnozę – ks. Wacław jest chory na szpiczaka i musi poddać się terapii w wyniku, której będzie izolowany przez pół roku. Została podjęta akcja modlitewna. Poniżej publikujemy apel organizatorów:

Chcielibyśmy, aby Siostry i Bracia, którym charyzmat Ruchu jest drogi podjęli w intencji ks. Dokurno post i modlitwę za wstawiennictwem Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Moglibyśmy się zorganizować w 40 osobowych grupach w każdej diecezji i każdy uczestnik przez jeden dzień będzie prosił o uzdrowienie chorego. Aby cud mógł być uznany musimy modlić się za wstawiennictwem ks. Franciszka Blachnickiego a nie innego świętego. 

Taki jeden dzień obejmowałby: Eucharystię, cząstkę różańca, post ścisły i modlitwę o uzdrowienie ks. Wacława za wstawiennictwem Sługi Bożego. 

Akcja modlitewna będzie trwała 40 dni od 19 marca (z małą przerwą). Pod poniższym linkiem znajduje się arkusz, do którego można dopisywać się, aby wziąć udział w przedsięwzięciu.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10ts_sMLnVebJWHj3GsaztPE_MAdN-RzW065EtYxWIm8/edit