Ogień dwóch serc

Szczęść Boże drodzy Oazowicze w kraju i za granicą!

Już w najbliższy piątek tj. 5.03.2021 r. rusza pierwsze czuwanie modlitewno-ewangelizacyjne w ramach ewangelizacji w okresie pandemii.

Jako pierwsze odbędzie się ono w Diecezji Wrocławskiej w parafii p.w św. Bonifacego we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Ruch Światło-Życie, a uczestnikami na miejscu, zaproszone różne wspólnoty wrocławskie. Czuwanie całonocne rozpocznie się Eucharystią o godz.18:30 z nabożeństwem ewangelizacyjnym z pantomimą, świadectwem, głoszeniem kerygmatu przez ks.Michalskiego Grzegorza i przyjęciem Pana Jezusa jako Pana i Zbawiciela. Zakończy się Eucharystią o godz. 7:00.

Całość wydarzenia będzie dostępna on-line pod poniższym linkiem:
https://m.youtube.com/watch?v=ekyuptirPtg&feature=youtu.be

Bez modlitwy nie ma ewangelizacji, dlatego zachęcamy do wspólnej modlitwy w łączności z tymi, którzy będą się modlić w kościele p.w. Św. Bonifacego.

Prosimy o zapraszanie i udostępnianie linku do tego czuwania nie tylko innym uczestnikom naszego ruchu, ale także innym wspólnotom, swojej rodzinie, swoim przyjaciołom i znajomym z pracy, szkoły, uczelni i tym wszystkim, którzy może jeszcze nie weszli na drogę relacji z Chrystusem (nabożeństwo ewangelizacyjne w godz.19:30 – 20:30).

Zapraszamy także na towarzyszący czat, na którym będzie można umieszczać swoje własne modlitwy i najpilniejsze intencje, za które będziemy się modlić przed Najświętszym Sakramentem. 

Prezentujemy również plakat, promujący zbliżające się czuwanie. Prosimy o udostępnianie, zarówno plakatu jak i linku do transmisji, abyśmy tej nocy jak najliczniej mogli uczestniczyć w modlitwie i ewangelizacji!

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!

Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

Jacek Giełda – Centralna Diakonia Ewangelizacji