Wiosenna Oaza Modlitwy

W dniach 18-20.03.2022 w Warszawie odbędzie się Wiosenna Oaza Modlitwy CDM. Joanna Dyduch wprowadzi nas w temat: „W drodze do dojrzałości.„. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, w tym osoby zaangażowane w diakonie modlitwy na różnych szczeblach. CDM organizuje to wydarzenie, ale zaproszeni są wszyscy, którzy chcą jeszcze bardziej pokochać Pana Jezusa i głosić Jego chwałę.Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.   Joanna Dyduch – KIEROWNIK OŚRODKA “ŹRÓDŁO” w Gliwicach – jezuickiego Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Duchowej, psycholog, psychoterapeuta. W młodości formowała się w Ruchu Światło-Życie. Bliska jest jej duchowość karmelitańska i ignacjańska, odprawiła cztery tygodnie Ćwiczeń Duchownych św. Ignacego. Współpracuje z Jezuitami posługując poprzez towarzyszenie duchowe uczestnikom rekolekcji ignacjańskich. Prywatnie mężatka, mama trójki dzieci.  


Miejsce: Dom Rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie na Bielanach – Warszawa ul. Dewajtis 3  >> https://warszawa.dobremiejsce.eu/ 

Koszt 400 zł / os za pokój 1-osobowy lub 350 zł za pokój 2-osobowy. W tym zadatek 100 zł płatny po zapisach (szczegóły w mailu potwierdzającym rejestrację). 

Rozpoczęcie w piątek godz.18:00, zakończenie w niedzielę o 15:00.

W razie pytań czy wątpliwości kontakt: moderator.cdm@gmail.com

👉 FORMULARZ ZAPISÓW