Wszystkie dzieci nasze są

W tym roku obchodząc Dzień Dziecka chcemy zwrócić szczególną uwagę na nasze kenijskie dzieciaki objęte projektem „Adopcja na odległość” (o projekcie: http://www.misje.oaza.pl/index.php/2019/12/13/adopcja-na-odleglosc/). Naszym małym marzeniem jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym  gdzie i komu pomagamy oraz włączyło się do tego dzieła. W związku z tym przez cały tydzień będziemy przybliżać Wam historie naszych podopiecznych, świadectwa rodziców adopcyjnych oraz pokażemy Wam nasze adopcyjne miejsca. Punktem kulminacyjnym naszego świętowania będzie niedzielne (31 maja) fejsbukowe wydarzenie, do śledzenia którego już dziś Was zapraszamy:

https://www.facebook.com/events/714978119333496/

Tam, w różnych momentach dnia będą czekać na Was, m.in. live ze szkoły sierocińsa SHALOM oraz live Q&A z an. Weroniką, odpowiedzialną za koordynowanie projektu w Polsce.

 
Co prawda pandemia sprawiła, że szkoły są zamknięte, ale sieroty i dzieci z niepełnosprawnością są w miejscach, gdzie maja zapewnione miejsce, pożywienie i opiekę. Myślimy też o dzieciach, których rodzice przez brak pracy w czasie wirusa nie będą mieli pieniędzy na ponowne posłanie ich do szkoły. Zapraszamy Was do bycia z nami przez cały tydzień i oczywiście do włączenia się w program „Adopcji na odległość”.