Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 4 lutego 2016, 17:57    

Możesz wesprzeć przyjazd oazowiczów z Ukrainy na Światowe Dni Młodzieży


Młodzież oazowa z diecezji kamieniecko-podolskiej wymyśliła „na-ręczniki” – pięknie haftowane w ukraińskim stylu opaski, które można założyć na rękę, bądź na plecak czy torbę i w ten sposób zaznaczyć swoją przynależność do Ruchu Światło-Życie.

Chcemy w taki sposób rozpoznawać się wzajemnie na Dniu Młodzieży w Krakowie – stwierdzają oazowicze z Ukrainy.

Oprócz opaski – „na-ręcznika” został wyprodukowany także znak całego Ruchu czy Domowego Kościoła, który można powiesić u siebie w pokoju, na torbie czy w samochodzie.

Wzorów jest bardzo dużo i są różnokolorowe.

Opaski można wykorzystać także jako zakładki do książek albo umieścić jako ozdobę świec oazowych.

Te ozdoby są tworzone, żeby znaleźć środki na przyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa i wcześniej na międzynarodową oazę w Krościenku. Właśnie w taki sposób możesz pomóc oazowej młodzieży z Ukrainy w przyjeździe na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Za każdy „na-ręcznik” czy znak prosimy o ofiarowanie „cegiełki” na Bilet dla wschodniego brata, żeby przyjechał w lipcu do Polski.

Znaki można będzie odebrać w hurtowych i detalicznych ilościach na Kongregacji w Częstochowie. Szukajcie tam księdza Piotr Główki lub Teresy Andruszczyszyny.
Można też wcześniej zamówić te znaki dla całej wspólnoty, kręgu czy rejonu.
Napisz ile ich zamawiasz na mail: xpglowka@tlen.pl

Możesz też pomóc wpłacając na grupę oazową na stronie „Biletu dla Brata”: http://www.biletdlabrata.pl/kraj.php?id=4   Grupa UA002: Podole – Ruch Światło – Życie.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE