Możesz wesprzeć przyjazd oazowiczów z Ukrainy na Światowe Dni Młodzieży

Młodzież oazowa z diecezji kamieniecko-podolskiej wymyśliła „na-ręczniki” – pięknie haftowane w ukraińskim stylu opaski, które można założyć na rękę, bądź na plecak czy torbę i w ten sposób zaznaczyć swoją przynależność do Ruchu Światło-Życie.

Chcemy w taki sposób rozpoznawać się wzajemnie na Dniu Młodzieży w Krakowie – stwierdzają oazowicze z Ukrainy.

Oprócz opaski – “na-ręcznika” został wyprodukowany także znak całego Ruchu czy Domowego Kościoła, który można powiesić u siebie w pokoju, na torbie czy w samochodzie.

Wzorów jest bardzo dużo i są różnokolorowe.

Opaski można wykorzystać także jako zakładki do książek albo umieścić jako ozdobę świec oazowych.

Te ozdoby są tworzone, żeby znaleźć środki na przyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa i wcześniej na międzynarodową oazę w Krościenku. Właśnie w taki sposób możesz pomóc oazowej młodzieży z Ukrainy w przyjeździe na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Za każdy “na-ręcznik” czy znak prosimy o ofiarowanie “cegiełki” na Bilet dla wschodniego brata, żeby przyjechał w lipcu do Polski.

Znaki można będzie odebrać w hurtowych i detalicznych ilościach na Kongregacji w Częstochowie. Szukajcie tam księdza Piotr Główki lub Teresy Andruszczyszyny.
Można też wcześniej zamówić te znaki dla całej wspólnoty, kręgu czy rejonu.
Napisz ile ich zamawiasz na mail: xpglowka@tlen.pl

Możesz też pomóc wpłacając na grupę oazową na stronie “Biletu dla Brata”: http://www.biletdlabrata.pl/kraj.php?id=4   Grupa UA002: Podole – Ruch Światło – Życie.