Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 7 marca 2016, 20:07    

„Na-ręczniki” z Ukrainy – możliwość zamówienia


u10Młodzież oazowa z diecezji kamieniecko-podolskiej wymyśliła „na-ręczniki” – pięknie haftowane w ukraińskim stylu opaski, które można założyć na rękę, bądź na plecak czy torbę i w ten sposób zaznaczyć swoją przynależność do Ruchu Światło-Życie. Są one rozprowadzane jako forma wsparcia dla młodzieży z Ukrainy, która chce przyjechać na Światowe Dni Młodzieży.

Ukraińskie ozdoby były rozprowadzenie podczas Kongregacji Odpowiedzialnych i cieszyły się ogromną popularnością. Cały czas jest duże zainteresowanie nimi. Nie ma jednak realnych możliwości przesyłania z Ukrainy po kilka sztuk opasek. Dlatego prosimy o składanie zamówień nie mniejszych niż 20 sztuk. Zapraszamy do kontaktowania się w  diecezjach w celu połączenia zamówień.

Zamówienia nie mniejsze niż 20 sztuk prosimy wysyłać na adres ks. Piotra Główki: xpglowka@tlen.pl. Ks. Piotr przywiezie je na rekolekcje moderatorów diecezjalnych, które odbywają się w ostatnich dniach marca w Krościenku i przekaże za pośrednictwem moderatorów.

Opis i zdjęcia „naręczników” możesz znaleźć tutaj.

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE