Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 września 2017, 18:12    

Nowi odpowiedzialni diakonii centralnych oraz filii śląskiej Ruchu Światło-Życie


W ostatnich tygodniach zaszło kilka zmian w Centralnej Diakonii Jedności. W związku z rezygnacją ekonoma stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie Andrzeja Raja, Moderator Generalny ks. Marek Sędek, po konsultacji z członkami CDJ, mianował ekonomem Diakonii Wojciecha Terlikowskiego z archidiecezji warszawskiej. W związku z rezygnacją dotychczasowej odpowiedzialnej za Centralną Diakonię Formacji Diakonii Anny Pełki, nową odpowiedzialną tej diakonii Moderator Generalny mianował Barbarę Bożek z Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła (Krościenko n. D.). Nowym odpowiedzialnym Centralnej Diakonii Ewangelizacji został ks. Maciej Krulak. Także Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego ma nowego odpowiedzialnego; został nim dotychczasowy odpowiedzialny za Centralną Diakonię Muzyczną, Marcin Łęczycki (archidiecezja katowicka). 31 sierpnia br. zakończyła się kadencja odpowiedzialnym za Centralną Diakonię Życia, Dorocie i Łukaszowi Kozyrom. Nowymi odpowiedzialnymi za tę diakonię zostali Agnieszka i Aleksander Jarominowie z archidiecezji katowickiej.

W związku z rezygnacją dotychczasowego moderatora filii śląskiej, ks. Mariusza Foltyńskiego, Moderator Generalny ks. Marek Sędek mianował nowym moderatorem tej filii ks. Ryszarda Piętkę, moderatora diecezjalnego diecezji bielsko-żywieckiej. Nową sekretarką tej filii została Maria Sobczyk z archidiecezji katowickiej.

Nowym odpowiedzialnym życzymy mocy Ducha Świętego i opieki Niepokalanej Matki Kościoła.

Anna Nowak
Sekretariat Moderatora Generalnego

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE