Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 sierpnia 2014, 20:57    

Nowy serwis www.oaza.pl


SONY DSCWitamy wszystkich użytkowników oaza.pl na nowej odsłonie serwisu.

Przez najbliższe dwa-trzy tygodnie będą trwały dalsze prace techniczne (m.in. poprawianie błędów, które na pewno będą się jeszcze pojawiać – ale te najłatwiej znaleźć w trakcie normalnego użytkowania serwisu), prace redakcyjne potrwają znacznie dłużej.

Jak widać, tylko niewielka część materiałów została przeniesiona czy opracowana. Większość tekstów wymaga przejrzenia, sporo trzeba napisać od nowa. Prowadzenie dwóch stron równocześnie bardzo opóźniało prace, stąd decyzja o uruchomieniu serwisu w takim stanie.

Stary serwis jest dostępny pod adresem www.archiwalna.oaza.pl – prosimy o korzystanie z jego zasobów, jeśli czegoś nie będzie jeszcze tutaj. Niektóre informacje pozostaną tylko w starej wersji.

W tej chwili najbardziej potrzebujemy redaktorów (do opracowywania nowych tekstów) oraz dobrych zdjęć lub grafik do ilustracji niektórych części serwisu. Będzie to również czas powiększania redakcji oaza.pl i uczenia się nowego narzędzia. Prosimy o modlitwę i wyrozumiałość.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam przy powstaniu tej strony.

Redakcja serwisu

redakcja@oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE