Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 8 listopada 2017, 21:06    

W Krościenku wieje wiatr historii

Ruszyła Budowa Centrum Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie


Ku chwale Boga w Trójcy Świętej Jedynego oraz na wiecznej rzeczy pamiątkę, niniejszym ogłaszam co następuje:

Roku Pańskiego 2017, miesiąca listopada, dnia ósmego, w piątym roku pontyfikatu papieża Franciszka, gdy prezydentem Najjaśniejszej Rzeczpospolitej był Andrzej Duda, a Ordynariuszem Diecezji Tarnowskiej Ksiądz Biskup Andrzej Jeż, około godz. 9 rano po krótkiej modlitwie do Matki Bożej i kapłańskim błogosławieństwie u podnóża Kopiej Górki rozpoczęły się prace ziemne inicjujące budowę Centrum Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie w Krościenku n. Dunajcem, czego potwierdzeniem są dołączone okolicznościowe zdjęcia.

ks. Marek Sędek, Moderator generalny Ruchu Światło-Życie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE