Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 3 grudnia 2019, 21:51    

Nowenna w intencji ośmioletniej Uli


Prosimy o włączenie się w nowennę za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w intencji ośmioletniej Uli Stanko, która tonęła w Bałtyku 25 sierpnia br. Otoczona modlitwą rodziny i wielu osób, w tym członkiń INMK, i powierzana wstawiennictwu sługi Bożego ks. F. Blachnickiego, w sposób niewytłumaczalny powróciła do życia, ale pozostaje w stanie czuwającej śpiączki w klinice Budzik. W dniach od 3 do 11 grudnia br. podejmujemy nowennę o całkowity powrót Uli do zdrowia, prosząc Boga za wstawiennictwem Ojca Blachnickiego. Według sugestii postulatora procesu beatyfikacyjnego ks. bpa Adama Wodarczyka, do tekstu modlitwy o beatyfikację dodajmy jeszcze „Zdrowaś Maryjo”.

Jolanta Szpilarewicz
Odpowiedzialna główna INMK

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE