Rezerwacja miejsc na 45. Kongregację Odpowiedzialnych

Podobnie jak w ubiegłych latach udostępniamy możliwość rejestracji delegatów na kongregację. Oprócz tradycyjnej formy rejestracji w dniu przyjazdu, dokonującej się przed wejściem na salę obrad (taka możliwość zapisu nadal będzie dostępna), można – unikając kolejki i niepotrzebnego stresu – w dniach 1–25 lutego br. dokonać rejestracji internetowej.

Rejestracja internetowa rusza 1 lutego o godz. 8.00 (sektor A), 8 lutego o godz. 8.00 (sektor B)

W tym celu należy:

  • na stronie http://kongregacja.oaza.pl/rejestracja/ wybrać określone miejsce i zarezerwować je (analogicznie, jak przy rezerwacji miejsca w kinie);
  • osoby, które zarezerwowały miejsce, przechodzą weryfikację wg list otrzymanych od moderatora diecezjalnego Ruchu lub innej właściwej osoby (o czym poniżej), że są delegatami na kongregację;
  • następnie (po otrzymaniu maila o pozytywnej weryfikacji i potwierdzeniu rezerwacji) osoby te opłacają koszty organizacyjne (50 zł od osoby) na przesłany im numer konta bankowego i po otrzymaniu drogą elektroniczną potwierdzenia wpłaty drukują swój imienny bilet, na podstawie którego będą wpuszczone na salę obrad.  Uwaga: w tym roku konto do wpłat na kongregację zmieniło się, bardzo prosimy zwrócić na to uwagę i dokonywać wpłat wyłącznie na konto podane w mailu weryfikującym rejestrację.

Proponowany system rejestracji wymaga precyzyjnego określenia ilości uczestników KO oraz potwierdzenia ze strony moderatorów diecezjalnych Ruchu lub innych właściwych osób, kto jest delegatem kongregacji. Każdy z uczestników otrzymuje indywidualne, numerowane miejsce na salę obrad.

Rezerwacje nieokreślone (brak wskazanej osoby – z imienia i nazwiska – która je zajmie), niepotwierdzone przez właściwego moderatora lub nieopłacone będą po 5 dniach anulowane.

Ze względu na czas realizowania i weryfikowania przelewów bankowych (uwaga: unikajmy wpłat w urzędach pocztowych, co zwykle wydłuża czas dokonania przelewu) system internetowy przyjmuje rezerwacje tylko do 25 lutego br. Po tym terminie delegaci kongregacji będą się mogli zarejestrować w tradycyjny sposób w dniu przyjazdu. W przypadku wątpliwości odnośnie do rejestracji na kongregację prosimy o kontakt na adres: sekretariat@oaza.pl.

>> REJESTRACJA NA 45. KONGREGACJĘ <<