Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 4 grudnia 2017, 17:24    

Pamięci ks. Wojciecha Danielskiego

32. rocznica śmierci drugiego moderatora krajowego


LUBLIN

W niedzielę 10 grudnia – w 32 rocznicę śmierci ks. Wojciecha Danielskiego († 24 XII 1985 r.) – wybitnego profesora KUL, historyka liturgii i mistagoga, najbliższego współpracownika i następcy ks. Franciszka Blachnickiego, podczas mszy św. w Kościele Akademickim KUL będzie miała miejsce modlitwa o możliwość rozpoczęcia jego procesu beatyfikacyjnego.

WARSZAWA

W sobotę, 16 grudnia, odbędzie się spotkanie i Eucharystia organizowana co roku w związku z rocznicą śmierci księdza Wojciecha Danielskiego, drugiego Moderatora Krajowego Ruchu Światło-Życie i kapłana diecezji warszawskiej.

Plan spotkania:
17:00 Nawiedzenie i modlitwa przy grobie księdza Wojciecha na Powązkach
(kwatera nr 153, najkrótsza droga: od bramy przy ul. Ostroroga)

17:30 Eucharystia w Kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach

Serdecznie zapraszamy

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE