Wielka Pokuta

baner_inter_wielka_pokuta_eccehomo15 października na Jasnej Górze odbędzie się „Wielka Pokuta”. Wydarzenie to jest kontynuacją obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski, toteż zachęcamy do udziału w nim wszystkich oazowiczów, wszystkie wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie.

Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00. W pierwszej jego części będziemy dziękować Bogu, modlić się o dary Ducha Świętego i przygotowywać nasze serca do popołudniowej Eucharystii i modlitwy pokutnej, która została przygotowana specjalnie na to wydarzenie.

Katechezy i modlitwy poprowadzą: ks. Antonello Cadeddu, ks. Henrique Porcu oraz ks. Piotr Glas, egzorcysta, a Mszę Świętą będą celebrować księża biskupi na czele z arcybiskupem Stanisławem Gądeckim, przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski.

Szczegóły wydarzenia na stronie WielkaPokuta.pl oraz na profilu facebook.

ZAPROŚ NAJBLIŻSZYCH, ZNAJOMYCH, SWOJĄ WSPÓLNOTĘ.

Przez stronę WielkaPokuta.pl można zamawiać plakaty i ulotki do rozwieszenia w parafii, szkole, bloku i całej okolicy.