Wirtualna Choinka na ostatniej prostej

Już za kilka dni kończy się kolejna edycja Wirtualnej Choinki, która jest organizowana przez diakonię Miłosierdzia diecezji warszawsko-praskiej, i wszystko wskazuje na to, że zostanie sporo prezentów, które nie zostaną wybrane. To bardzo smutne, ponieważ każdy z tych prezentów jest przeznaczony dla konkretnej osoby w potrzebie. Może to być dziecko, senior, osoba z niepełnosprawnością, czy też ktoś, kto w tym trudnym czasie potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Na Wirtualnej Choince znajdziesz wiele różnych prezentów – od zabawek, przez odzież, aż po sprzęt medyczny czy artykuły AGD. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, a przede wszystkim dla kogoś, komu warto pomóc. Czas nagli i jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję, to musisz się pospieszyć. Do 17 grudnia pozostało już tylko kilka dni, więc nie zwlekaj i wybierz swój prezent już dziś na stronie https://wirtualnachoinka.pl/

Możesz pomóc z każdego miejsca w Polsce i na Świecie, bo prezenty możesz wysłać do magazynu WCH. Dodatkowo oprócz wybierania prezentów, cały czas trwa też zbiórka pieniędzy na węgiel – Czarne Złoto – dla potrzebujących rodzin. Jeśli chcesz je wesprzeć i pomóc im przetrwać mroźną zimę, wpłać datek na stronie Wirtualnej Choinki. Wpłacając na Czarne Złoto, możesz być pewien, że wesprzesz szlachetną inicjatywę i przyczynisz się do poprawy sytuacji potrzebujących. Nie zwlekaj, wpłać już dziś i pomóż potrzebującym przetrwać zimę.