XLI Kongregacja Odpowiedzialnych: Zdjęcia z liturgii i nagrania

Zdjęcia z liturgii wykonane w czasie Kongregacji Odpowiedzialnych w Częstochowie

Przypominamy, że zdjęcia można pobrać jako osobistą pamiątkę albo do wykorzystania w serwisach i pismach na zasadach OLP – Oazowej Licencji Publicznej:

  1. DZIEŁO może być wykorzystywane tylko w sposób eklezjalny, to znaczy taki, który służy budowaniu i wzrostowi Kościoła Katolickiego i jest zgodny z jego nauką. Jakiekolwiek inne wykorzystanie, zwłaszcza komercyjne, jest traktowane jako łamanie praw autorskich.

Pliki dźwiękowe

Zobacz wszystkie wydarzenia XLI Kongregacji Odpowiedzialnych

dr hab. Krzysztof Mielcarek

Konferencja, pt. „Miłosierni jak Ojciec – Łukaszowy klucz do błogosławieństwa o miłosierdziu” wygłoszona na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 27.02.2016

ks. dr Jan Konarski

Konferencja, pt. “Kult miłosierdzia Bożego na tle praktyki pokutnej Kościoła” wygłoszona na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 27.02.2016

ks. Grzegorz Krysztofik

Konferencja, pt. „Odnowienie przymierza chrzcielnego w Wigilię Paschalną” wygłoszona na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 27.02.2016

Jacek Pulikowski

Konferencja, pt. „Miłosierni jak Ojciec – ojcostwo miarą męskości” wygłoszona na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 28.02.2016

ks. Marek Sędek

Konferencja, pt. „Posługa miłosierdzia w Ruchu Światło-Życie” wygłoszona na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 28.02.2016

ks. Wojciech Ignasiak

Świadectwo, wygłoszone na 41. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.
Jasna Góra 28.02.2016