Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 sierpnia 2015, 23:05    

Smak nieba


Życie może mieć źródło tylko w miłości.
Sługa Boży ks. F. Blachnicki

Od 10 do 25 sierpnia 2015 r. odbyły się rekolekcje oazowe w Jaseniwce niedaleko Żytomierza na Ukrainie. Malowniczo położone miejsce, z dala od wioski, niedaleko cmentarza przypominało nam o wieczności. Warunki nie były najlepsze, ale chęć bycia blisko Boga przez Maryję pomagała nam przeżyć te rekolekcje podstawowego stopnia z radością w Duchu Świętym.

Nasza czterdziestopięcioosobowa wspólnota z różnych miejsowości: Kijowa, Nowogrodu Wołyńskiego, Olewska, Malyna, Wołodaru Wołyńskiego, razem z duchowym ojcem ks. Witalijem Kwapiszem, przeżyła w ciągu dwóch tygodni cały rok liturgiczny.

Zdjęcia choć w maleńkiej części pokazują naszą radość z Nowego Życia w Chrystusie. Z pokorą schylam głowę przed Bogiem za ten czas, miejsce i wspólnotę.

Maryjo Niepokalana- módl się za nami.

s. Marietta Miksa

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE